ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenim Sen Yaz Urfa Okusun
![Öğretmenim Sen Yaz Urfa Okusun](/meb_iys_dosyalar/2022_04/01132404_SEN_YAZ_URFA_OKUSUN.jpg)
Öğretmen Gelişim ve Eğitim Merkezi, Yazarlık Atölyesi Bünyesinde Yürütülen, yoğun ilgi gören "Öğretmenim Sen Yaz Urfa Okusun" Projesi kapsamında komisyonun inceleme ve değerlendirme sonuçlarına göre dijital/basılı kitapta yer alacak eserlerin listesi aşağıda belirtilmiş olup emek veren tüm öğretmenlerimize ve komisyonda bize destek olan değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz.