ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenlerin 2016 Yılı İl İçi Yer Değiştirmeleri
İl içi yer değiştirme başvuruları 20-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında alınacağından öğretmenlerin başvuru ve atamalarına etki edecek MEBBİS kayıtlarındaki bilgilerinin güncellenmesi önem arz etmektedir.![Öğretmenlerin 2016 Yılı İl İçi Yer Değiştirmeleri](/meb_iys_dosyalar/2014_08/k_27185016_6.png)
Başvurular, elektronik ortamda alınacaktır. Başvurular, sırasıyla eğitim kurumu müdürlüğü, ilçe ve il millî eğitim müdürlüklerince onaylandıktan sonra geçerlilik kazanacak ve bu
birimlerin herhangi biri tarafından onaylanmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.
Duyuru için.. /meb_iys_dosyalar/2016_05/05114126_2016_ogretmenlerin_il_ici_yer_degisikligi_duyurusu.pdf