ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ZİYARETLERİ ÇEAŞ ANADOLU LİSESİ İLE DEVAM EDİYOR

OKUL ZİYARETLERİ ÇEAŞ ANADOLU LİSESİ İLE DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, okul ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Gidilmedik köy, ilçe ve il okulu kalmaması hedefiyle bugüne kadar onlarca okulu ziyaret edip, öğrencilerin kalbine dokunup öğretmen ve idarecilerin takdirini toplayan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, son olarak ÇEAŞ Şanlıurfa Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan Dağtekin ile birlikte gittiği ÇEAŞ Şanlıurfa Anadolu Lisesi ziyaretinde okulda incelemelerde bulan Turan, idareci ve öğretmenlerle toplantı yaparak okulla ilgili bilgi aldı.

Göreve geldikleri günden bugüne Şanlıurfa’da eğitimde farkındalık yaratacak birçok projenin hayata geçirildiğini, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in büyük destekleri ve toplum olarak duyarlı yaklaşımların olmasının işlerini kolaylaştırdığını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, bunun yanında gittiği her okulda kutsal bir meslek olan öğretmenlik mesleğini yaparken canla başla çabalayan meslektaşlarının olduğunu görmenin kendisini gelecekten daha ümitvar ettiğini söyledi.

10-04-201810-04-201810-04-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.