ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘OKULLAR HAYAT OLSUN ‘ OCAK AYI TOPLANTISI YAPILDI

‘’ Okullar Hayat Olsun Projesi ‘’ Ocak ayı toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. 
‘OKULLAR HAYAT OLSUN ‘  OCAK AYI TOPLANTISI YAPILDI

     ‘’ Okullar Hayat Olsun Projesi ‘’ Ocak ayı toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Toplantı  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ başkanlığında, Bakanlık Temsilcisi Ayşegül AŞIK,  İl ve İlçelerde Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Şube Müdürleri ,  Belediye Temsilcileri,  Orman İşletme Müdürlüğü Temsilcileri, Halk Eğitim Merkezi  Müdürleri ve İlçelerden muhtarların katılımıyla gerçekleşti .

     Proje okullarında 2015 yılına kadar yapılan çalışmaların genel değerlendirmesi,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürü Şükran BÜYÜKHAN’ ın sunumları, Orman İşletme Müdürlüğü ve Belediyelerin yaptıkları çalışmalar anlatıldı.

     Bakanlık temsilcimiz, Ayşegül AŞIK ‘’Şanlıurfa’nın 2012-2013 yıllarında Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında 81 İl içinde 23. Sırada iken 2014 yılında 16. Sıraya yükseldiği ve bundan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.’’

 

      Toplantı, proje kapsamında yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerilerinin görüşülmesi, İl Milli Eğitim Müdürü  Metin İLCİ’ nin dilek ve temennilerinin ardından toplantı  sona erdi.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.