Okulun İlk Gününde İbn-i Sina İlkokuluna Ziyaret
![Okulun İlk Gününde İbn-i Sina İlkokuluna Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2021_09/06161800_DSC_3836.jpg)
2021- 2022 Eğitim-Öğretim Yılının ilk gününde Haliliye Kaymakamı Metin Esen, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural Haliliye İbn-i Sina İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerin okul heyecanına ortak oldular.
Sınıflarda öğrenciler ile bir araya gelen heyet minik öğrenciler ile bir süre sohbet ederek yaşanan Covid-19 salgını döneminde uyulması gereken kurallara riayet etmeleri hususunda kendilerine nasihatlerde bulundular.
Ziyaret, okulun ilk günü heyecanını yaşayan öğrencilere Haliliye Belediyesinin destekleri ile hazırlanan kırtasiye malzemelerinin hediye edilmesi ile son buldu.