ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Okulları Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Ortaöğretim Okulları Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda, ortaöğretim okulları müdürlerinin katılımlarıyla Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi KURT başkanlığında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Eğitim planlaması, DYK'ların yönetimi ve denetimi, pansiyonların yönetimi, denetimi ve izlenmesi, öğrenci nakilleri, okullarda akademik başarıyı artırmaya yönelik planlama ve çalışmalar gibi hususlarda okul müdürleriyle istişareler yapıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fevzi KURT okul müdürlerine; eğitim öğretimin önemi, öğretmenlerin motive edilmesi, okullardaki amaç ve hedefe yönelik öğrencilerin yetiştirilmesi, yöntem ve metotlar konusunda çok önemli hatırlatmalarda bulundu.

Ortaöğretimden sorumlu Şube Müdürü Ramazan ÇOBAN ise; özellikle DYK'ların okul müdürleri tarafından iyi ve doğru yönetilmesi, etkin verimli ve faydalı yetiştirici ve destekleyici olarak sürdürülmesi, ADAP (Akademik Düzeyi Artırma Projesi) hususlarında bilgilendirme yaptı.

15-10-202115-10-202115-10-2021

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.