ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM VE KAYNAŞTIRMA DAİRE BAŞKANI FİKRET YILMAZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

ÖZEL EĞİTİM VE KAYNAŞTIRMA DAİRE BAŞKANI FİKRET YILMAZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Fikret Yılmaz ve Özel Eğitim ve Kaynaştırma Dairesi Şube Müdürü Telat Turan bir dizi programları vesilesiyle bulundukları Şanlıurfa’da Müdürlüğümüze gelerek İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri sorumlusu Ziya Suluyer’i ziyaret ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yaptığı ziyarette ilimizde Özel Eğitim ve Rehberlik hizmetleri ile ilgili İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer’den bilgi alan Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Fikret Yılmaz, Şanlıurfa’da son dönemde eğitim anlamında büyük gelişmelerin yaşandığının memnuniyetle gördüklerini belirterek 2023 Eğitim vizyonunda Şanlıurfa’nın üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesinin taktir edildiğini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer sorumlusu bulunduğu Şanlıurfa’daki Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri ile ilgili Ankara’da Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanlığının verdiği desteğin yapılan çalışmaların başarılı olmasında büyük rol oynadığını belirterek Daire Başkanı Fikret Yılmaz’a teşekkür etti.

01-04-201901-04-201901-04-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.