ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK’’ KONULU YARIŞMALARDA DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU

‘’SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK’’ KONULU YARIŞMALARDA DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliği protokolü ile 8.si yapılan "Sağlıklı Nesil Sağlık Gelecek" yarışmalarının Şanlıurfa ili ödül töreni Urfa Anadolu Lisesi konferans salonunda; İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri, Okul Müdürleri ve yoğun öğrenci katılımıyla gerçekleşti.

Şölen tadında gerçekleşen törende İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fevzi Çelik ve Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik birer konuşma yaptı.

Yapılan konuşmalar sonrası Görsel dalda dereceye giren; Prof. Dr. Abdulkadir Karahan İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Esat Çiftçi, Bilim ve Sanat Merkezi 7. Sınıf öğrencisi Betül Deniz, Ceylanpınar Veteriner Meslek Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Ramazan Ceylan, Edebi Dalda; Özel İlim Kent İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Nisa Nur Karaer, Mithat Paşa Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Halime Doğancıoğlu Bilim Sanat Merkezi 9.sınıf öğrencisi Gizem Sakar ve yarışmaların jüri üyelerin ödül, madalya, plaket ve hediye takdimleri yapıldı.

06-04-2018

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.