ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞANLIURFA 8. KARİYER GÜNLERİ BAŞLIYOR

ŞANLIURFA 8. KARİYER GÜNLERİ BAŞLIYOR
ŞANLIURFA 8. KARİYER GÜNLERİ BAŞLIYOR

Değerli öğrencilerimiz kıymetli velilerimiz;

 

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu  yıl 8. düzenleyeceğimiz Şanlıurfa Kariyer Günlerine ilişkin bilgilendirme duyurusu aşağıda yer almaktadır.

 

“Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi olarak, her sene düzenlemekte olduğumuz, Kariyer Fuar´ında ülkemizde ve yurtdışında bulunan seçkin üniversiteleri ilimizde ağırlamaktayız. Fuar stantlarında,üniversite yetkililerinin öğrenci ve mezunlarımızla birebir iletişime geçebilecekleri, staj ve ön kayıt alıp, mülakatlar yapabilecekleri bir platform yaratmaktayız. 2016 yılında düzenlemiş olduğumuz Kariyer Fuarına, 44 üniversitemizi öğrencilerimiz ile buluşturmuş, bu sayede binlerce öğrencimiz üniversite hayatına dahil olmasına katkı sağlamış bulunmaktayız. 

Yine bu amaçla bu yıl 8.sini düzenleyeceğimiz, yurtiçinden ve dışından 40 seçkin üniversitemizin katılacağı fuarımız 6-7-8 Nisan tarihlerinde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde öğrencilerimizle buluşuyor.

 

 

03-04-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03-04-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.