ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Av. Kemalettin Yılmaztekin Ve Muş Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Av. Kemalettin  Yılmaztekin Ve  Muş Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Müdürlüğümüze atanması nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan’a hayırlı olsun ziyaretlerinin sonuncusu, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Kemalettin Yılmaztekin ve eski İl Milli Eğitim Müdürümüz, Muş Milli Eğitim Müdürü  Metin İlci tarafından gerçekleştirildi.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Şanlıurfa’da bulunan Milletvekili Av. Kemalettin Yılmaztekin ve eski İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci İl Milli Eğitim Müdürümüz ŞerafettinTuran’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Nazik ziyaretlerinden memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan, Şanlıurfa’nın eğitimde mesafeler kat etmesinde desteklerini esirgemedikleri için teşekkür etti.

Ziyarette Milletvekili Av. Kemalettin Yılmaztekin tarafından eski ve yeni İl Milli Eğitim Müdürlerimize kitap hediye edildi.

21-03-201721-03-201721-03-201721-03-2017

  

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.