ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mahmut Kaçar Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mahmut Kaçar Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

   Bir dizi ziyaretlerde bulunmak maksadıyla Şanlıurfa’ya gelen Şanlıurfa AK Parti  Milletvekilimiz İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Müdürümüz Şerafettin Turan’a yeni görev yerlerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

   Şanlıurfa insanının eğitimine yapacakları katkıdan dolayı şimdiden teşekkürlerini bildiren Milletvekili Kaçar, insanımızın en üst seviyede eğitim görmeye, en iyi hizmeti almaya layık olduğunu bunun için yapılması gerekenler konusunda milletvekili olarak, bir Şanlıurfa’lı olarak her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını belirtti.

   Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ‘’Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimleri konusunda her kesimden destek alarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Şanlıurfa öğrenci potansiyeli olarak yoğun bir ilimiz geleceği şekillendirecek kadrolarda Şanlıurfa’lı gençlerimizin büyük pay sahibi olacağına inancım tamdır. Sizlerin desteklerini yanımızda hissetmek bizlere ayrı bir güç veriyor. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

14-04-2017


 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.