ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI NİHAT ÇİFTÇİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYE BAŞKANI NİHAT ÇİFTÇİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

   Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığı günden bu yana makamında hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Müdürümüz Şerafettin TURAN son olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat ÇİFTÇİ’yi misafir etti.

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN’a nezaket ziyaretinde bulunan Başkan ÇİFTÇİ, Eğitim gibi önemli bir kurumun başında ve Şanlıurfa gibi öğrenci yoğunluğunun çok olduğu bir ilde göreve gelen Müdürümüze başarılar dileyerek, her zaman destekçileri olacaklarını belirtti

   İlimize geldiği günden bu yana yoğun bir ilgiyle karşılanmasının kendisi için memnuniyet verici olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN ; 700 bine ulaşan öğrenci sayısıyla Şanlıurfa’nın eğitimde hak ettiği seviyede olması için öğrencilerin eğitim düzeyini artıracak çalışmalar yapacaklarını, bunu da hep birlikte başaracaklarına inandıklarını belirterek, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat ÇİFTÇİ’ye bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

16-02-201716-02-201716-02-201716-02-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.