ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğünden EBA Destek Noktalarına Bilgisayar Desteği

Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğünden EBA Destek Noktalarına Bilgisayar Desteği

Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü merkez ilçelerimiz Haliliye ve Eyyübiye ilçelerine bağlı köy okullarında eğitimlerine devam eden öğrencilerimize EBA Destek Noktalarında kullanılmak üzere bilgisayar hediye etti.

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürü Mahmut Berber, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural'ın katıldığı programda Covid-19 salgınının hayatımızı her yönüyle etkilediği bir dönemde devletimizin tüm kurumları olarak elbirliği içerisinde birbirimize destek olmamızın gerektiğini belirten Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürü Mahmut Berber, ''Özellikle köy okullarımızdaki öğrencilerimizi EBA Destek Noktalarında bir nebzecik de olsa rahatlatmak gayesi ile bilgisayar desteğinde bulunmak istedik. Birlik ve beraberlik içerisinde bu kötü günleri hep birlikte aşacağımız duygusu ile tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.'' dedi.

Covid-19 salgını nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilen bilgisayarların alımında bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, evlerinden uzaktan eğitime katılmada sıkıntılar yaşayan öğrencilerimiz için Bakanlığımızca kurulan EBA Destek Noktalarına Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü tarafından bilgisayar desteğinde bulunulmasının kendilerini geleceğe daha bir umutla bakmaya sevk ettiğini, birlik ve beraberlik Türk milletinin tüm kurumlarıyla ülkenin geleceğini daha üst seviyelere taşıyacak güçte olduğunu belirterek ''Bu dayanışma duyarlılığını gösteren DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğüne ilçe milli eğitim müdürleri, öğrenciler ve şahsım adına teşekkür ediyorum.'' dedi.

c11-11-202011-11-202011-11-202011-11-2020

 

     

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.