ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şanlıurfa İl MEM adına başvurusunu yaptığımız "Bilimin Köklerine Yolculuk" adlı Tübitak 4007 Bilim Şenliği Projesi kabul edilmiştir.

Şanlıurfa İl MEM adına başvurusunu yaptığımız

 

    

       Şanlıurfa İl MEM adına başvurusunu yaptğımız "Bilimin Köklerine Yolculuk" adlı Tübitak 4007 Bilim Şenliği Projesi kabul edilmiştir. Projede 60 atölye çalışması, bilim şovları, sahne gösterileri, seminerler, konferanslar v.s. oluşmaktadır. Bilim Şenliği bir güncelleme olmazsa Ekim ayının son haftası Piazza AVM'nin açık alanında yapılacaktır.

       Bilim Şenliği  Şanlıurfa Valiliği, Harran Üniversitesi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa STEM ve Bilim Merkezi, Karaköprü STEM Merkezi, Genç STEM Derneği destekleri ile yapılacaktır. Seminer ve konferansla alanında uzman Yurt içi ve yurt dışından Akademisyenlerin katılımı ile olacaktır.

      Çalıştaylar, eğitmler ve konserlerin olacağı bu büyük organizasyona 13 ilçemizden yaklaşık 250 bin öğrencinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.