ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Liderliğinde 17 Personelimizin Katılımı ile Almanya Berlin'de 5 günlük Kurs Faaliyeti Gerçekleştirilecek
![Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Liderliğinde 17 Personelimizin Katılımı ile Almanya Berlin'de 5 günlük Kurs Faaliyeti Gerçekleştirilecek](/meb_iys_dosyalar/2021_12/17085832_DSC_1438.jpg)
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Liderliğinde 17 Personelimizin Katılımı ile Almanya Berlin'de 5 günlük Kurs Faaliyeti Gerçekleştirilecek
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü liderliğinde 5 Ortaokulu'muzun ortaklığında 17 personelimizin katılımı ile Almanya Berlin'de gerçekleştirilecek 5 günlük mülteci öğrencilere yönelik izlenmesi gereken tutum ve davranışları geliştirme eğitimi öncesinde idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fevzi KURT'u ziyaret ettiler.