ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Personelden Kan Bağışına Destek

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Personelden Kan Bağışına Destek

   

 Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Personelden Kan Bağışına Destek

   

          İlimizde Faaliyet gösteren hastanelerimizde kan bağışı miktarı Bu dönem son derece azalmış olup, Bununla birlikte Kızılay'ın elindeki kan stoklarının azaldığını Kızalay'ın kurum yetkililerince dile getirilmişti. Kan bağışı ve stoklardaki bu azalmadan dolayı Kızılay halkı, Kan Bağışına davet etmişti.

          İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER bu konudaki hassasiyetinden dolayı Müdürlüğümüz bünyesindeki tüm kurum personeline, Kızılayın Kan Bağışına destek olmaları duyurusu yapılmış ve bu duyular ayrıca sosyal medyalarda paylaşılması sağlanmıştı.

          Kampanyaya ilkin Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki personel destek vermiş olup gerekli kan bağışları personelimizce yapılmıştır. Bizlerde bu zorlu süreçte kampanyaya destek veren tüm halkımıza şükranlarımızı borç biliriz.

          Ayrıca Tüm halkımızı Büyükşehir Belediyesi sergi salonu, Novadapark Açık Alanı ve Yıldız Meydanında bulunan Kızılay Kan Merkezine Kan Bağışında bulunmasına davet ediyoruz.

 

 

 

 07-05-202007-05-2020

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.