ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞANLIURFA VALİ YARDIMCISI UFUK AKIL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN’I ZİYARET ETTİ

ŞANLIURFA VALİ YARDIMCISI UFUK AKIL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN’I ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden sorumlu ve İl Milli Eğitim Disiplin Kurulu Başkanı Vali Yardımcısı Ufuk AKIL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN’a yeni görev yeri dolayısı ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret dolayısı ile bir açıklama yapan Vali Yardımcısı Ufuk AKIL şunları söyledi ‘’ Öncelikle ilimize hoş geldiniz. Yeni görev yerinizin hayırlı olmasını diliyorum. Şanlıurfa’da eğitim konusunda görev sürelerimiz dahilinde birlikte çalışarak eğitim kalitemizi artırarak çocuklarımıza, öğrencilerimize faydalı olmaya çalışacağız. Çocuklarımızın, gençlerimizin  iyi bir eğitim alması demek, Ülkemiz geleceğinin refahı, huzuru, kalkınması demektir. Bizim önceliğimiz çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve değerlerimizi bilen ve onlara sahip çıkan bir nesil olarak yetişmeleridir." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN ise; çocuklarımızın eğitimleri ve Şanlıurfa´yı eğitimde istenile düzeye taşıyacak çalışmalarda her kesimin desteklerine ihtiyaçlarının olduğunu, bu kapsamda yapılacak hizmetlerde birlikte çalışarak başarıya ulaşacaklarını, bu yüzden ilçe yönetimlerinin eğitimde verecekleri desteği önemsediklerini dile getirerek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

21-02-201721-02-2017


Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.