ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞANLIURFA’DAKİ ARKADAŞLARINI ZİYARETE GELEN İZMİR BAYRAKLI OSMAN ÇINAR ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE

ŞANLIURFA’DAKİ ARKADAŞLARINI ZİYARETE GELEN  İZMİR BAYRAKLI OSMAN ÇINAR ORTAOKULU  MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE

‘’Şanlıurfa’daki Arkadaşım’’ projesi kapsamında Haliliye Örencik Bakır Kaçar Ortaokulu ile kardeş okul olan İzmir Bayraklı Osman Çınar Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri, kültürel farklılıkları, değere dönüştürmek amacıyla geldikleri Şanlıurfa’da müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

İzmir Bayraklı Osman Çınar Ortaokulu öğretmenleri Yasemin Eriş, Gönül Arslan ve öğrencileri, Örencik Bakır Kaçar Ortaokulu müdürü Hasan Yıldız, Öğretmen Müge Uyguner ve Öğrencilerle İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükran Büyükhan ile bir araya gelerek proje ile ilgili sohbet ettiler.

Kendilerini Peygamberler şehri Şanlıurfa’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek, kültürel farklılıklarımızı tanımada önemli olan böylesi projelerin sayesinde ülke içinde bir bütün olarak birlikte yaşamanın tadına varabileceğimizi, şehirlerin birbirine olan ön yargılarının bu şekilde kırılacağını belirterek’’ Urfa’daki Arkadaşım’’ projesi için Bayraklı Osman Çınar Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencilerine teşekkür etti.

Günün hatırası olarak hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminden sonra Arkadaş Okullar, Şanlıurfa’nın tarihini, kültürünü yakından görmek üzere müdürlüğümüzden ayrıldılar.

05-03-201805-03-201805-03-201805-03-201805-03-201805-03-2018

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.