ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şanlıurfa´dan İstanbul´a "Gönül Köprüsü" projesi

Şanlıurfa´dan AK Parti İl Teşkilatı üyeleri, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizden oluşan bir heyet Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Ümraniye Belediyesi´nin ev sahipliğinde İstanbul´a gitti.
Şanlıurfa´dan İstanbul´a "Gönül Köprüsü" projesi

İlimizde öğrenim gören 40 öğrencimiz ve onlara eşlik edecek 2 öğretmenimiz Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Ümraniye Belediyesi´nin ev sahipliğinde İstanbul´a hareket etmek üzere İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin İLCİ´yi makamında ziyaret ettiler.

 

Konu ile alakalı açıklama yapan İLCİ ; Ak Parti İl Başkanlığı bünyesinde Müdürlüğümüz ve Ümraniye Belediyesi arasında gerçekleştirilecek olan bu gezi kapsamında öğrencilerimiz İstanbul´u gezme fırsatı bulacaklar. İstanbul´un önemli tarihi ve ören yerlerini ziyaret ederek oradaki öğrencilerle kardeşlik bağlarını daha da güçlendirecekler. Bu kapsamda ben bu geziye vesile olan başta Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına ve Ümraniye Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum dedi. Ayrıca 40 öğrencimiz ile 2 öğretmenimiz İstanbul´u gezme tarihi yerleri görüp oralarda gönül köprüleri kurma fırsatı bulacaklardır. Öğrencilere iyi eğlenmeleri ve gezmeleri konusunda da nasihatlerde bulunan İLCİ; gezdikten sonra ülkemizin zenginliğini, büyüklüğü ve insanlarımızın Ali Cenaplı´ğını yerinde görüp gelirler diyerek bu projeye vesile olanlara tekrardan teşekkür etti.

 

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı adına açıklama yapan İl Başkan Yardımcısı Hacı YAYGIN; Valiliğimizin izni ,Genel Merkez Halkla İlişkiler biriminin çalışmaları doğrultsunda inşallah öğrencilerimizi uğurlayacaz. Bu proje sayesinde çocuklarımızın gönülleride orada ki kardeşleriyle birleşecek ve döndüklerinde de aynı gönül bağlarının devam ettiğini görecez dedi.  Çocuklarımızın mutluluğu ve kardeşliğimizin perçinlenmesi için bu tarz projelerin sürekli içerisinde olacağız diyen YAYGIN, projeye katkılarından dolayı Ümraniye Belediyesine ve Milli Eğitim camiasına teşekkürlerini iletti.

 

23-01-201723-01-201723-01-201723-01-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.