ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şiir Dalında Türkiye 4. sü Öğrencimiz Ödülünü İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’dan Aldı

Şiir Dalında Türkiye 4. sü Öğrencimiz Ödülünü İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’dan Aldı

Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliği ile, Türkiye genelinde düzenlenen ‘’ Neden Satranç Oynuyorum ‘’ konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmasında dereceye girenler belli oldu.

Düzenlenen yarışmada Ortaokul, Lise ve dengi okullardan öğrencilerin hazırlamış olduğu eserler yarıştı.

Şiir dalında Şanlıurfa’yı temsilen yarışmaya katılan Siverek İleri Ortaokulu öğrencisi Devran Antiçen, hazırlamış olduğu şiiriyle Türkiye  4.lüğünü  kazandı.

Yarışmada 4. olan Siverek İleri Ortaokulu öğrencisi Devran Antiçen’e ödülü; İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükran Büyükhan, Babası, Öğretmenleri ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Memduh Turmak’ında katıldığı törenle,  İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan tarafından verildi.

Böylesi bir organizasyonda Şanlıurfa’yı temsilen katılıp, şiir dalında 4.lüğü kazanan Devran Antiçen’i tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, daha büyük başarılar yaşayarak Şanlıurfa’nın adını tüm Türkiye duyurmaları temennisinde bulundu.

13-06-201713-06-201713-06-201713-06-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.