ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Siverek Belediye Başkanı Av. Resul Yılmaz Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Siverek Belediye Başkanı Av. Resul Yılmaz  Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

   Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığı günden bu yana makamında hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Müdürümüz Şerafettin Turan son olarak Siverek Belediye Başkanı, Eğitimci, Avukat Resul Yılmaz’ı misafir etti.

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan’a nezaket ziyaretinde bulunan Siverek Belediye Başkan Resul Yılmaz, Eğitim gibi önemli bir kurumun başında ve Şanlıurfa gibi öğrenci yoğunluğunun çok olduğu bir ilde göreve gelen Müdürümüze başarılar dileyerek, her zaman destekçileri olacaklarını belirti.

   İlimize geldiği günden bu yana yoğun bir ilgiyle karşılanmasının kendisi için memnuniyet verici olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan ;700 bine ulaşan öğrenci sayısıyla Şanlıurfa’nın eğitimde hak ettiği seviyede olması için öğrencilerin eğitim düzeyini artıracak çalışmalar yapacaklarını, bunu da hep birlikte başaracaklarına inandıklarını belirterek, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.