ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SONSUZ SAYGI VE ÖZLEMLE...

SONSUZ SAYGI VE ÖZLEMLE...

Yaşamını milletine adayan, eşsiz devlet adamı, büyük komutan, Türk İstiklal Mücadelesinin Büyük Önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk...

Yönetim dehasıyla büyük bir devlet adamı, savaşlardaki başarılarıyla öncü bir asker, barış ve insan severlik değerleri ile dünya tarihinde benzerine az rastlanan, Türk Milletinin bağrından çıkardığı bir değer; Atatürk...

Kahraman ecdadımız tarafından, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, büyük fedakarlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, sanayisi, ekonomisi, gençliği, üniversiteleri, şehirleri ve yapılan bilimsel çalışmalarıyla muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkma konusundaki hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Büyük Önder Atatürk'ün fikir ve düşünceleri dün olduğu gibi bugün de bizlerin yolunu aydınlatmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve uygarlık mücadelesinde gücünü Türk Milleti'ne olan inanç ve güveninden alan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 85. yıl dönümünde bir kez daha şükran, minnet ve saygıyla anıyorum.

Ruhu şad olsun.

 

 

Asım SULTANOĞLU

İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.