ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STEM Bülteni 6. Sayı Yayında

STEM Bülteni 6. Sayı Yayında

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde oluşturulan STEM Takımı'nın hazırladığı STEM Bülteni'nin 6. sayısı, "Keşfedilmeyi Bekleyen Yıldızlar" temasıyla hazırlandı. 

STEM Takımı, gönüllü olarak çalışan öğretmenlerin çeşitli disiplinlerdeki deneyimlerini bir araya getirerek öğrencilere daha geniş bir bakış açısı kazandırmayı ve güncel sorunlara çözümler bulma becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu yenilikçi yaklaşımlar, öğrencilerin bilgi ve beceri düzeyini artırarak, onları küresel düzeyde rekabet edebilir bireyler haline getirmeyi hedefliyor.

STEM Takımı'nın bu başarılı çalışmaları, ilimizin eğitim sisteminin gelişimi ve öğrencilerin STEM alanlarına olan ilgilerinin artması adına önemli bir kilometre taşı olarak değerlendirilmektedir.

Bültende yer alan ilkokul, ortaokul ve lise kademesine göre hazırlanan ödüllü sorulara yanıtlarınızı urfastem.gov.tr adresine göndererek ödül kazanabilirsiniz.

 STEM BÜlteni 6. Sayıyı İncelemek İçin Tıklayınız

E Dergi İçin Tıklayınız 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.