ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SURUÇLU ÖĞRENCİLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
![SURUÇLU ÖĞRENCİLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU](/meb_iys_dosyalar/2019_12/30120603_IMG-20191230-WA0007.jpg)
Malatya'da yapılan 1.lig müsabakalarında ilçemiz Hacı Mahmut Yavuz Anadolu Lisesi ve Suruç GAP Anadolu Lisesi oyuncularından oluşan Suruç Hokey Spor Kulübü takımı namağlup olarak Türkiye Şampiyonu olarak Süper lige yükselmiştir. U 16 Kategorisinde de Bilgi Ortaokulu Hokey Takımı namğlup olarak Türkiye Şampiyonu olmuştur. Takımlarımızın başarısında Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde açılan kurslarımızın ciddi anlamda katkısı olmuştur.
Süper ligde mücadele edecek takımımıza başarılar dileriz.