ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞUTSO'DAN ÖĞRENCİLERİMİZE KLAVYELİ TABLET

ŞUTSO'DAN ÖĞRENCİLERİMİZE KLAVYELİ TABLET

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ya gönderilen klavyeli tabletlerden 55'i, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Baydar ve M.Sait Aydın tarafından, uzaktan eğitim imkânı olmayan öğrencilere verilmek üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer'e teslim edildi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Başkan Peltek, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Sosyal sorumluluk bilincimiz ve TOBB'un da destekleriyle, ilimizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize her yıl eğitim yardımı gerçekleştiriyoruz. Bu yıl, yaşanan pandemi nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği maddi imkanı bulunmayan öğrencilerimize dağıtılmak üzere klavyeli tablet gönderdi. Biz de, ŞUTSO olarak gönderilen 55 adet tableti, İl Milli Eğitim Müdürümüze teslim ettik. Başta TOBB Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere, emeği geçen herkese ve ilimizin eğitim niteliğinin yükselmesi için büyük gayret gösteren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Yapıcıer'e teşekkür ediyoruz" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer yaptığı açıklamada "ŞUTSO ve TOBB'nin sosyal sorumluluk bilinci göstererek eğitime verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Uzaktan eğitim imkânı olmayan, ihtiyaç sahibi 55 öğrencimizi belirleyip, bu tabletleri en kısa zamanda öğrencilerimize ulaştıracağız." dedi.

28-12-2020

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.