ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEFBİS OKUL AİLE BİRLİĞİ MODÜLÜ KULLANICI EĞİTİMİ TOPLANTISI YAPILDI

TEFBİS OKUL AİLE BİRLİĞİ MODÜLÜ KULLANICI EĞİTİMİ TOPLANTISI YAPILDI

      İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen Türk Eğitim Finansmanı ve Eğitim Harcamaları Bilgi Yönetim Sistemi (TEFBİS) Okul Aile Birliği Modülü Kullanıcı Eğitimi toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ katılım sağladı.

     Gerçekleştirilen toplantıda hazır bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürlerine, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerine, İlçe Koordinatörlerine ve Okullardaki Eğitim Finansmanı ve Eğitim Harcamaları Bilgi Yönetim Sistemi (TEFBİS) kullanıcılarına Eğitim Finansmanı ve Eğitim Harcamaları Bilgi Yönetim Sistemi (TEFBİS) kullanımı ile ilgili bilgiler verildi.

    Toplantıda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü İLCİ ´´Özellikle İlimizin başarı oranın arttırılması her yönüyle siz değerleri yönetici arkadaşlarımıza düşüyor. Bilindiği gibi İlimizde fiziki mekan ve donanım bakımından eksiğimiz her geçen gün azalmaktadır. Sadece donanımın tam olması başarı için yeterli değildir. Önemli olan mevcut olan okullarımızda öğrencilerimizi bir kuyumcu hassasiyetiyle işlemeliyiz. Çünkü bizim işlediğimiz maden dünyanın en değerli madenidir.´´ dedi.

        İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ  konuşmalarının ardından yöneticilerin sorunlarıyla ilgili bilgi aldıktan sonra dilek ve temennileri sonrası toplantıdan ayrıldı.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.