ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST'TE GURUR KAYNAĞIMIZ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE

TEKNOFEST'TE GURUR KAYNAĞIMIZ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE

Türkiye'nin en büyük teknoloji festivallerinden biri olan Teknofest'in ''İnsanlık Yararına Projeler'' yarışmasında Uluslararası alanda dereceye giren Hatice Kübra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimiz Fahriye Akkoyunlu, Edanur Turunç ile Şair Nabi Ortaokulu'ndan Proje Yürütücüsü ve Danışman Öğretmeni Ferhat Selişter, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer tarafından makamında ağırlandı.

STEM ve Bilim Merkezi işbirliği ile Hatice Kübra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden öğrencilerimiz Fahriye Akkoyunlu, Edanur Turunç ''Organik Gübre Çöp Konteynırı''ve Şair Nabi Ortaokulu'ndan Proje Yürütücüsü ve Danışman Öğretmeni Ferhat Selişter ''Hayat Kurtaran Akıllı Bileklik'' projeleri ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e Uluslararası alanda dereceye girerek finalde sergilenmeye hak kazanan projelerinin 19-22 Eylül Tarihlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda 3 gün finalde sergileneceğini belirttiler.

İlimiz adına gururlandıran projelere imza atan öğrencilerimiz ve öğretmenlerini kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, her alanda olduğu gibi teknoloji alanında da başarılı çalışmalara ihtiyaç olduğunu, öğretmen ve öğrencilerimizin Şanlıurfa'yı çok güzel bir şekilde temsil ederek kendilerini mutlu ettiğini belirterek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

19-09-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.