ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Telafide Ben de Varım Bilim Şenliğinde Görev Alan Öğretmenlere Teşekkür Belgesi Verildi
![Telafide Ben de Varım Bilim Şenliğinde Görev Alan Öğretmenlere Teşekkür Belgesi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2021_07/14170409_DSC_0485.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımız ve YGA (Young Guru Academy) iş birliği ile 8-11 Temmuz tarihleri arasında 11 ilde eş zamanlı olarak yapılan "Telafide Ben de Varım Bilim Şenliğinde" görev alan öğretmenlerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer tarafından Teşekkür Belgesi verildi.