ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Sınavı Öncesi Önlem ve Sınava Hazırlık Toplantısı Yapıldı.

TEOG SINAVI ÖNCESİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ METİN İLCİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM VE ŞUBE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI
TEOG Sınavı Öncesi Önlem ve Sınava Hazırlık Toplantısı Yapıldı.

23-24 Kasım  2016 tarihinde ilimizde yapılacak olan TEOG sınavı öncesi bilgilendirme ve alınacak tedbirlerle ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda , İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ, Maarif Müfettişleri Başkanı Özcay ORAK, İl Milli Eğitim Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürü Ali KESER, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ,Şube Müdürleri ve Güvenlik Görevlilerinin katılımında bir toplantı düzenlendi.

 

      İlimiz genelinde 578 Okulda, 41614 Öğrencinin gireceği sınavda 4577 Öğretmen görev alacak. Sınav soru kitapçıkları Köy okullarına sınav sabahı saat 05:30, ilçe ve merkezdeki okullara da saat 06:30 ile 07:30 saatlerinde iki güvenlik görevlisi eşliğinde gönderilecektir.Mazeret sınavları 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde yapılacak, sınav sonuçları 2017 yılının ocak ayında açıklanacaktır.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ yapmış olduğu konuşmasında, Ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini bu hassas dönemde sınavın sağlıklı ve güvenli bir şekilde geçmesi için herkesin elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini, Çocukların mağdur olmamaları için gerekli tedbirlerin alınmasını, sınava giremeyecek durumda olan hasta çocuklarımızın evlerinde olsa dahi mutlaka sınava katılmasını  ayrıca herhangi bir olumsuzluk olmaması için sınavda görevli öğretmenlerin dahil cep telefonlarıyla sınava girmemeleri konusunda uyarılmalarını ilimizin Türkiye sıralamasındaki başarısı için hepimizin gerekli tedbirleri almamız gerektiğini bunun için Güvenlik Görevlilerinin, Salon Sorumluları ve Görevli Öğretmenlerimizin gerekli hassasiyeti göstermelerini beklediklerini belirterek sınava girecek tüm Öğrencilerimize başarılar diledi.

 

18-11-2016 18-11-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.