ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tes - İş Anadolu Lisesi Öğrencilerine '' Gençlik ve Gelecek '' Konulu Seminer Verildi
![Tes - İş Anadolu Lisesi Öğrencilerine '' Gençlik ve Gelecek '' Konulu Seminer Verildi](/meb_iys_dosyalar/2019_11/27110032_IMG-20191126-WA0017.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Mehmet Sarmış '' Gençlik ve Gelecek '' konulu seminer de Tes - İş Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.
Eğitim Uzmanı Mehmet Sarmış, seminerde; Bizleri nasıl bir gelecek beklediği, geleceğe dair neler hedeflendiği, gençlerin sorunları ve şahsiyet farkındalığı konularına değinerek bilgi, birikim ve deneyimlerini öğrenciler ile paylaştı.