ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU SPORCU ÖĞRENCİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

ULUBATLI HASAN ORTAOKULU SPORCU ÖĞRENCİLERİ  MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

´´Sporla Geleceğin Emin Ellerde Türkiyem´´ projesi kapsamında Tekwando, Halter, Boks Branşlarında madalya alan Ulubatlı Hasan Ortaokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Sedat Kayaokay ve Tekwando Hocası Cuma Yakışık’ın öğrenciler için büyük gayret gösterdikleri projeyle öğrencileri madde bağımlılığı ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sportif ve sosyal faaliyetlerle onları topluma kazandırmanın amaçlandığı belirtildi.

Ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, günümüzde öğrencilerimizi kötü alışkanlıklara, madde bağımlılığına kaptırmadan sporla, sosyal faaliyetlerle topluma kazandırıp, geleceğimizi emin ellerde tutmada örnek teşkil ettikleri için öğrencilerimizi canı gönülden kutladığını, her zaman destekçileri olduğunu belirtti.

Tekwando, Halter, Judo, Vu Shu, Boks branşlarında katıldıkları yarışmalarda Türkiye, Bölge ve İl müsabakalarında dereceye giren öğrenciler kendilerini spor ve sosyal faaliyetlere yönlendiren Ulubatlı Hasan Ortaokulu Müdürü Sedat Kayaokay’a teşekkür ettiklerini belirttiler.

21-09-201721-09-201721-09-201721-09-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.