ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ulusal Ajans Proje Uzmanlarınca Proje Semineri Verildi

Ulusal Ajans Proje Uzmanlarınca Proje Semineri Verildi

 

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminin Türkiye Ulusal Ajansıyla yaptıkları görüşmeler doğrultusunda; ERASMUS+ Avrupa Birliği Bakanlığı bünyesinde hazırlanacak projelerle ilgili, Türkiye Ulusal Ajansı Proje Uzmanları Melda YILDIRIM ve Sevim DENK, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzdeki toplantı salonunda şu anda proje hazırlayan 40 öğretmenimize, proje çalışmalarıyla ilgili seminer vermiştir. Şanlıurfa Milli Eğitim Şube Müdürü Şükran BÜYÜKHAN , başta bu organizasyonu düzenleyen AR-GE birimi Proje Koordinatörü Ahmet GÖÇEN’e ayrıca ilimize teşriflerinden ve verdikleri seminerden dolayı Ulusal Ajans Proje Uzmanları Melda YILDIRIM ve Sevim DENK’e, katılımcı öğretmenlerimize şükranlarını sunmuştur.

 

24 Şubat 2015 Salı günü yapılan proje eğitimi kapsamında son başvuru tarihi 4 Mart 2015 olan KA1 Okul Eğitimi Personelinin Öğrenme Hareketliliği  ve son başvuru tarihi 31 Mart 2015 olan KA2 Okul Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar proje başvuruları hakkında detaylı bilgiler verildi. Eğitimde proje yazımında en çok dikkat edilmesi gereken noktalara değinildikten sonra başarılı uygulama örnekleri ve 2015 başvuru formları soru-cevap eşliğinde incelendi. Geçen yıl 16 proje ile toplam 1 Milyon 300 Bin Avro fon alan okullarımız ve müdürlüğümüz bu sene Avrupa Birliği Projelerindeki başarısını en üst düzeye çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

Ulusal Ajans Proje Uzmanlarınca Proje Semineri VerildiUlusal Ajans Proje SeminerindenErtuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.