ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üstün Yetenekli Öğrencilerle Uygarlık Tarihinin Değiştiği Yerde Bilimin Doğasına Yolculuk" Başlıklı TÜBİTAK Projesine Katılım

Üstün Yetenekli Öğrencilerle Uygarlık Tarihinin Değiştiği Yerde Bilimin Doğasına Yolculuk

 

Üstün Yetenekli Öğrencilerle Uygarlık Tarihinin Değiştiği Yerde Bilimin Doğasına Yolculuk" Başlıklı TÜBİTAK Projesine Katılım

 

      Üstün Yetenekli Öğrencilerle ''Uygarlık Tarihinin Değiştiği Yerde Bilimin Doğasına Yolculuk" başlıklı TÜBİTAK projesine katılım için Ön Başvuru Formu'dur.  Bu projede Şanlıurfa ilinde çeşitli yerlerde bilimin doğası etkinlikleri yapılacaktır. Formda kendiniz ve çocuğunuz hakkında vereceğiniz bilgiler projenin planlama ve uygulama sürecinde kullanılacaktır. Bu formu doldurarak bilgilerin doğruluğunu ve katılım koşullarını kabul etmiş sayılacaksınız. Proje sürecinde barınma, ulaşım, yiyecek-içecek ve araç-gereçler TÜBİTAK tarafından sağlanacaktır. Proje yerine ulaşım masraflarınız size aittir.

     Proje kapsamında yapılacak olan etkinliklerde çalışma alanı olarak Harran Üniversitesi, Birecik Kelaynak Üretme İstasyonu saha alanı, Halfeti Şehri saha alanı, HRÜ GAP Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Merkezi, Harran Ulucami, Harran höyük, Harran iç kale ve kazı eğitim merkezi, Balıklıgöl, Harran evleri, Konaklama Merkezi, Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesi ve Göbeklitepe olarak tasarlanmıştır. Proje kapsamında başta projenin yürütücü kuruluşu olan Dumlupınar Üniversitesi olmak üzere, Şanlıurfa Valiliği, Harran Üniversitesi'ne, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'ne, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü'ne, Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ve projeye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

Tübitak Projesine Katılım İçin Tıklayınız

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.