ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Verimlilik Temalı '' Fikir ve Kısa Film '' Yarışmalarında Türkiye 3.sü Olan Öğrencimiz Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Verimlilik Temalı '' Fikir ve Kısa Film '' Yarışmalarında Türkiye 3.sü Olan Öğrencimiz Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından düzenlenen Verimlilik Temalı '' Fikir ve Kısa Film '' yarışmalarında "Yağmuru Biriktir Toprağa Hayat Ver" isimli proje ile Türkiye 3.sü olan Bozova Atatürk Barajı Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Mehmet Çidem; Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Karakeçili, Okul Müdürü Sait Boybay, Tarih Öğretmeni Fikret Avcı ile birlikte müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Türkiye geneli resmi ve özel tüm ortaokul, lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik; öğrencilerde verimlilik bilincini artırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen yarışmalarda "Yağmuru Biriktir Toprağa Hayat Ver" isimli proje ile Türkiye 3.sü olan Bozova Atatürk Barajı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Çidem müdürlük ziyaretinde yarışma ve yaptığı çalışma ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e bilgi verdi.

Ziyarette; Öğrencilerin günlük hayatta karşılaştıkları olaylar karşısında gözlem yapabilmesinde, yaşadıkları çevreye duyarlı olmada, toplumsal sorumlulukları doğrultusunda tüketici duyarlılığı kazanmasında bu tür yarışmaların çok önemli olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, başarılı çalışmasıyla Türkiye 3.lüğü kazanan öğrencimiz Mehmet Çidem'i kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer tarafından; Türkiye 3.sü öğrencimiz Mehmet Çidem'e hediye verilmesi, Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Karakeçili, Okul Müdürü Sait Boybay, Tarih Öğretmeni Fikret Avcı'ya teşekkür plaketi verilmesi sonrası günün anısına çekilen fotoğrafla ziyaret son buldu.

12-12-201912-12-201912-12-201912-12-201912-12-201912-12-2019

 

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.