ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Wefa Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Yetkilileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Wefa Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Yetkilileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Genel Merkezi Almanya'nın Köln şehrinde bulunan Wefa Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Genel Başkanı H. Musab Aydın ile Yönetim Kurulu Üyesi Recep Yenigün, organizasyon çalışmaları için geldikleri Şanlıurfa'da İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'i makamında ziyaret ettiler.

Her yıl Dünyanın farklı yerlerinde yaptıkları kış yardımlarıyla bilinen Wefa Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Genel Başkanı H. Musab Aydın ziyarette, bu yıl Türkiye'de 400 okulda kış yardım kampanyası yapacaklarını, bunların içerisinde Şanlıurfa'da ihtiyaç sahibi 1553 öğrenciye; Atkı, Bere, Eldiven, Mont ve Bot yardımında bulunacaklarını belirtti.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, kendileri yurt dışında yaşayan fakat gönülleri memleket sevgisi, insan sevgisi dolu olan bir organizasyon ile Şanlıurfa'da ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yapacakları yardımlar için kendilerine teşekkür etti.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.