ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Yarın Çok Genç Olacak" Projesi Kapsamında Düzenlenen Geziye Katılan Öğrencilerimiz Yolculuklarına Başladılarİçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünce yürütülen "Yarın Çok Genç Olacak" projesi kapsamında Türkiye'nin çeşitli illerine yapılacak olan gezi ve etkinliklere ilimizden katılacak olan 20 öğrencimiz ve öğretmenlerinin refakatinde 7-10 Nisan tarihlerini kapsayan geziye uğurlandılar.

Gençlerin doğru ilgi alanlarına yönelerek kendini geliştiren, okuyan, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ülkesini tanıyan, vatan sevgisini yüreğinde taşıyan, bilimi ve teknolojiyi kullanan gençler olarak yetişmesine destek vermek ve bilgilerini artırmak amacıyla yürütülen "Yarın Çok Genç Olacak" projesine ilimizden katılan öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulkerim Yavuz'un da katıldığı uğurlama merasimiyle Çanakkale, İstanbul, Sakarya, Kocaeli ve Ankara'yı kapsayan geziye başladılar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin, ülkemizin farklı bölgelerini tanımaları, kültürel farklılıkları, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından görebilecekleri gezinin amacına ulaşmasını dileriz.

07-04-202107-04-2021

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.