ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'i Ziyaret Etti

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi  İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'i Ziyaret Etti

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e Yeşilay rozeti hediye eden Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, Şanlıurfa'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay işbirliğiyle yapılan çalışmalar hakkında kendilerine bilgi verdi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer; Yeşilay ile çalışmanın bir erdemlik olduğunu, her anne - babanın, her gencin Yeşilaycı olması gerektiğini, Yeşilay'ın toplum, gençlik, sağlık ve mutluluk için çalıştığını belirterek, gönüllü olarak katıldıkları bu çalışmalarda kendilerine başarılar diledi.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik'in, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e Yeşilay rozeti takması ve kendisinin yazdığı hikaye kitaplarını hediye etmesi ile ziyaret sona erdi.

19-12-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.