ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILIN ÖĞRETMENİ ANKARA’DA ŞANLIURFA’YI TEMSİL ETTİ

YILIN ÖĞRETMENİ ANKARA’DA ŞANLIURFA’YI TEMSİL ETTİ

Karaköprü Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Z. Gökçen KARADEM, ilimizdeki yaptığı mesleki çalışmaları, ulusal ve uluslararası projeleri ve aldığı ödüller ile öne çıkarak yılın öğretmeni seçildi. Şanlıurfa’da görev yapan meslektaşlarını temsilen Ankara’da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliklerine katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un daveti üzerine 81 ilden gelen öğretmenlerle birlikte 3 gün boyunca başkent Ankara’da ağırlandı. 22-25 Kasım tarihleri arasında Ankara´da TBMM ve Milli Eğitim Bakanlığı´na giderek burada 81 ilin temsilci öğretmenleri arasında Şanlıurfa´yı temsil etti.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yıl “Şehit Öğretmenlerimizin Anısına” temasıyla düzenlediği etkinliklere ilimizden katılan öğretmenimiz Z. Gökçen KARADEM, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile görüşerek Şanlıurfa’da yapılan eğitim çalışmaları hakkında bilgiler vermiştir.

11-12-201811-12-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.