ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı)  Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nce hazırlanan Yönetici Gelişim Programı  (YÖGEP) projesi kapsamında, YÖGEP Ekim Ayı faaliyetleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesinden sorumlu Müdür Yardımcısı M. Arif Kırıkçı başkanlığında zoom programı üzerinden yapıldı.

Karaköprü Hatice Kübra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Koordinatörlüğünde yapılan toplantı İl/ İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri, Okul-Aile Birlikleri, Okul Müdürleri ve Öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirilirken, 2023 Eğitim Vizyonu bağlamında vizyon, misyon, hedef ve eylemler konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

YÖGEP kapsamında her ay düzenlenen toplantılarda okul müdürleri ile yardımcıları eğitim kalitesinin artırılması ve yöneticilik ruhunun geliştirilmesi üzerine çeşitli istişarelerde bulunulup, Ekim ayı faaliyeti hakkında bilgilendirme ve planlama yapılarak toplantı sona erdi.

30-10-202030-10-202030-10-2020


Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.