ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZARARLI ALIŞKANLIKLARLA MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

ZARARLI ALIŞKANLIKLARLA MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü zararlı alışkanlıklarla mücadele komisyonu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ömer Polat'ın Başkanlığında Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Özel Eğitimden sorumlu Müdür Yardımcısı Ömer Polat, zararlı alışkanlıklar konusunda hayata geçirilecek çalışmalarda bütün eğitim çalışanlarının seferber olması gerektiğini söyleyerek, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'in eğitimin başarısını artırma ile beraber zararlı alışkanlıkları ortadan kaldırmak için de her türlü tedbir almaya ve çalışmaya hazır olduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Ömer Polat, İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE üyesi ve Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, Eğitim Uzmanı Mehmet Sarmış, Rehber Öğretmenler Reşat Gülşen, Bişar Gören, Haliliye RAM Müdürü Ömer Hebeş ve Eyyübiye RAM Müdürü İmam Bakır Aydın'ın katıldığı toplantıda, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan eylem planı, ilçe komisyonları ile okullardaki komisyonların aktif çalışması ve okullarda Yeşilay kulüplerinin oluşturulması gibi konular ele alındı.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.