ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZARARLI ALIŞKANLIKLARLA MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

ZARARLI ALIŞKANLIKLARLA MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

2019-2020 eğitim öğretim yılı İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde merkez dahil 13 ilçe Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Komisyon Başkanları ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bağımlılıklarla Mücadele Komisyonu, Özel Eğitimden Sorumlu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ömer Polat'ın başkanlığında Milli Eğitim toplantı salonunda bir araya geldi.

Okul çalışanlarına, velilere bağımlılıklarla ilgili önleyici eğitimlerin verilmesinin üzerinde durulan toplantıda, her okulda 3'er kişilik komisyonların kurularak bağımlılıklarla mücadelede aktif olarak çalışmalar yapmaları kararı alındı

Toplantıda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ömer Polat, sahaya hakim olmanın yolunun komisyonlarla birlikte hareket etmekle olacağını belirterek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kurulacak komisyonların sonuç verecek çalışmalarında her zaman için destek olacaklarını söyledi.

Diğer kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde Yeşilay Derneği ile aktif çalışmalar yapma kararının alındığı toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi Üyesi ve Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, bu yıl okullarda Yeşilay Kulüp başkanları ile birlikte çalışılacağını, saha eğitimleri ile sanatsal çalışmalarla tüm ilçelerin aktif hale gelmesi için gayret sarf edeceklerini belirtti.

Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.

27-09-201927-09-201927-09-2019

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.